باربری رسالت با اتوبار یاسا

باربری رسالت

باربری رسالت

در صورتی که منزل یا کسب و کار شما در حوالی بزرگراه رسالت قرار دارد، به هنگام اثاث کشی یا انتقال بار، به خدمات باربری رسالت، از اتوبار یاسا نیاز پیدا خواهید کرد. در این نوشته، ذیل دو پاراگراف، به صورت مفصل درباره جزئیات و نکات فنی خدمات باربری یاسا در مناطق مشرف به بزرگراه رسالت، مطالبی را نگاشته ایم. با ما همراه باشید.

باربری رسالت

آشنایی با منطقه رسالت

منظور از خدمات باربری رسالت، ارائه خدمات مربوط به اتوبار یا انتقال بار در تمامی مسیرهای مشرف به بزرگراه رسالت است. در نتیجه، این نوشته از ابتدای تونل رسالت تا بزرگراه شهید یاسینی را در بر می گیرد. به بیان دقیق تر، اگر شما ساکن هر یک از محله های عباس آباد، نارمک، مجیدیه و تهرانپارس باشید یا بار شما در هر یک از تقاطع های مدرس، حقانی، شهید صیاد شیرازی، امام علی، شهید باقری و خیابان شریعتی قرار داشته باشد، می توانید از سرویس باربری رسالتِ اتوبار یاسا استفاده کنید.

خدمات باربری یاسا در منطقه رسالت

خدماتی که در منطقه رسالت ارائه می شود شبیه به تمامی سرویس‌های دیگر، طبقه بندی های مخصوص به خود را دارد. به عنوان مثال، بسته به سفارش شما (بسته بندی کامپیوتر، بسته بندی مبلمان، بسته بندی وسایل شکستنی و غیره) مشاوره تخصصی ارائه می شود و با حاضر شدن نیروهای اجرایی در محل پروژه، کار از بسته بندی آغاز و به بارگیری و چیدمان ختم می شود. نکته تمایز خدمات ارائه شده در باربری یاسا، ارائه ضمانت نامه کتبی، صدور بیمه نامه معتبر و تحقق شعار سریع، ایمن و ارزان در امر باربری است. باربری یاسا با در اختیار داشتن نیروهای ثابت، آموزش دیده و متعهد، همچنین با اتکا به ماشین و تجهیزات استاندارد خود، توانایی ارائه سرویس با کیفیت و دقیق به شما عزیزان را داراست. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره باربری یاسا، کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با باربری