باربری ستارخان با اتوبار یاسا

باربری ستارخان

باربری ستارخان

ستارخان را به جنب و جوش و سرزندگی اهالی آن می شناسند. این محله میزبان غذاخوری های باکیفیت پایتخت است و علاوه بر این، شاهراه ارتباطی غرب و مرکز تهران به حساب می آید. مانند تمامی محلات، اتوبار یاسا برای این ناحیه نیز خدمات مخصوص و انحصاری، موسوم به باربری ستارخان را تدوین کرده و با کیفیتی ویژه، آماده سرویس دهی است. به خصوص در صورتی که اثاث کشی در پیش دارید یا کسب و کار شما با انتقال بار درآمیخته است، سطرهای پیش رو را از دست ندهید.

 

آشنایی با منطقه ستارخان

در منطقه دو تهران، قرار گرفته بین بزرگراه جلال آل احمد، خیابان آزادی، بزرگراه چمران و یادگار امام، محله ستارخان حضور دارد. تلفیق خیابان های نوساز و سنتی درکنار انبوه سازه های اداری ویژگی اصلی این منطقه به شمار می آید. به همین دلیل می توان انتظار داشت که جنب و جوش حاصل از فعالیت های مختلف، نیاز شدید به خدمات باربری را پدید آورد.

خدمات باربری یاسا در منطقه ستارخان

ما در محله محبوب ستارخان، خدمات باربری و اتوبار خود را به شکل زیر سروسامان داده ایم:
• مشاوره تخصصی کاملا رایگان بر مبنای تجارب مشابه در محله ستارخان؛
• حضور و اعزام اپراتورهای اجرایی برای بسته بندی و بارگیری (تمامی نیروها استخدامی هستند و کارگر روزمرد و موقتی اعزام نمی شود)؛
• اعزام ماشین آلات استاندارد متناسب با حجم و ماهیت بار؛
• حمل بار توسط راننده های باتجربه و آشنا به مسیر با قابلیت رهگیری بیست و چهارساعته آن؛
• امکان عقد قرارداد کتبی دربردارنده ضمانت حسن انجام کار؛
• صدور بیمه نامه معتبر؛
• و در آخر، تحویل، تخلیه و درصورت نیاز، چیدمان مجدد بار در مقصد.
در این نوشته سعی شد به طور اجمالی با خدمات باربری ستارخان آشنایی ایجاد شود. در صورتی که بخشی از نوشته برای شما سوال و چالش ایجاد کرده است، یا اینکه نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر دارید، خوشحال می شویم که همین الان، به طور تلفنی پاسخگوی شما باشیم، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با باربری