باربری شهرآرا با اتوبار یاسا

باربری شهرآرا

باربری شهرآرا

باربری یاسا مناطق مختلف تهران را دسته بندی کرده و خدمات خود را طبق نیاز هر ناحیه، به شکل تخصصی سامان داده است. در این راستا، سرویس اتوبار در محله شهرآرا، به باربری شهرآرا شناخته می شود. درصورتی که ساکن شهرآرا هستید و در روزهای پیش رو اثاث کشی دارید یا اینکه به طور کلی، ارسال و دریافت بار از سراسر تهران یا شهرستان های کشور برای شما امری رایج به حساب می آید، خالی از لطف نیست که سطرهای کوتاه پیش رو را دنبال کنید.

باربری شهرآرا

آشنایی با منطقه شهرآرا

شهرآرا در منطقه دو تهران واقع شده است و از نظر مکانی، محله‌ای غربی(شمال‌غرب) شناخته می شود. خیابان و بزرگراه‌های ستارخان، چمران، شیخ فصل الله نوری و جلال آل احمد مسیرهای دورادور این محله به شمار می آیند و انبوه مجتمع های مسکونی (مجتمع زیتون، مجتمع ارکیده، مجتمع نسترن، مجتمع ناهید، مجتمع ستارخان، مجتمع کوشک، مجتمع نسیم، مجتمع کوی نویسندگان)، مراکز مذهبی (کلیسا سن پنتیکاستی)، درمانی، ادارات دولتی (بنیاد فرهنگ انقلاب اسلامی، اداره گذرنامه، اداره ثبت اسناد)، خصوصی و البته بوستان های شهری رنگی و لعابی ویژه به این منطقه بخشیده اند. کوتاه سخن اینکه، به دلیل بافت ویژه شهرسازی و اجتماعی، خدمات باربری شهرآرا، سرویسی است پرمتقاضی و محبوب.

خدمات باربری یاسا در منطقه شهرآرا

در این قسمت، ذیل چند بند به خدمات اتوبار یاسا تحت عنوان باربری شهرآرا اشاره می کنیم.
• انعقاد قرارداد کتبی دارای بندهایی شامل ضمانت حسن انجام کار، پس از ارائه مشاوره تخصصی رایگان؛
• اعزام نیروهای متخصص، متعهد و قابل اعتماد، مجهز به تجهیزات استاندارد نظیر پلاستیک های حباب دار و کارتن های ضخیم و پنج لایه برای جمع بندی و بارگیری اثاثیه؛
• در اختیار داشتن ماشین های استاندارد برای حمل بهینه بار و فراهم آوردن شرایط اقتصادی برای کارفرما؛
• امکان کنترل محل بار در طول مسیرهای طولانی به شکل بیست و چهارساعته؛
• تحویل سریع، ایمن و ارزان بار در مقصد؛
• وجود خدمات چیدمان نهایی به دلخواه کارفرما؛
• امکان صدور بیمه نامه معتبر در شرایط مختلف بسته به سلیقه و شرایط بار.
امیدواریم نوشته های بالا تحت عنوان باربری شهرآرا تا حدودی خدمات اتوبار یاسا در این منطقه از تهران را تبیین کرده باشد. در صورت وجود سوال بیشتر، همین حالا پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با باربری