باربری شهران با اتوبار یاسا

باربری شهران

باربری شهران

باربری شهران به سرویسی اطلاق می شود که توسط خدمات اتوبار و باربری یاسا در محله شهران ارائه می شود. به بیان دقیق تر، در مجموعه یاسا، طبق دسته بندی شهرداری، تهران به مناطق مختلف تقسیم شده و درون آن مناطق، بسته به بافت، شرایط جغرافیایی و ملزومات اجتماعی، سرویس باربری و اتوبار به شکلی اختصاصی در اختیار افراد قرار می گیرد. در سطرهای کوتاه آینده کمی دقیق تر به این امر پرداخته ایم. اگر ساکن منطقه شهران هستید و به زودی اثاث کشی در پیش دارید، بد نیست که ما را به اندازه دو پاراگراف یاری کنید.

باربری شهران

آشنایی با منطقه شهران

شهران در شمال غرب تهران واقع شده و از نظر آب و هوایی یکی از بهترین مناطق کل پایتخت به شمار می آید. از نظر تاریخی نیز، بافت مستحکمی دارد و به دوران باستانی ایران باز می گردد. در حال حاضر، بزرگراه های نیایش، ایران پارس، باکری و همت این ناحیه را به مرکز تهران اتصال می دهند. میزبانی از شهرک او پی جی، مجتمع تجاری سامان، نیروگاه و تصفیه خانه های برق و آب، درمانگاه صدر و بسیاری دیگر، جنب و جوشی قابل مشاهده در این ناحیه به وجود آورده اند و به همین دلیل، نیاز به در اختیار داشتن سرویس های باربری و اتوبار بالاست.

خدمات باربری یاسا در منطقه شهران

همان طور که در ابتدای متن ذکر شد، در باربری یاسا تمامی خدمات به صورت اختصاصی، مختص یک ناحیه مشخص تهیه و تدوین می شوند. پیرامون باربری شهران، این خدمات عبارتند از:
• ارائه مشاوره تخصصی رایگان درباره چگونگی انتقال بهینه بار؛
• تنظیم و تدوین قراردادی دقیق برای پشتیبانی از پروسه کامل انتقال بار؛
• اعزام نیروهای ثابت شرکتی با تجربه بالا به منظور بسته بندی و انتقال بار به ماشین؛
• در اختیار داشتن ماشین های استاندارد و راننده هایی آشنا به مسیرهای بین مبدا و مقصد؛
• تخلیه، تحویل و در صورت نیاز کارفرما چیدمان بار در مقصد؛
• و نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم، قابلیت ارائه ضمانت نامه کتبی حسن انجام خدمات و صدور بیمه نامه معتبر به درخواست کارفرما است.
امیدواریم این نوشته توانسته باشد دریافتی دقیق و کلی نسبت به خدمات باربری شهران ایجاد کند، در صورتی که سوالی بیش از این ذهن شما را به خود مشغول کرده است، ما در باربری یاسا آماده پاسخگویی هستیم، همین حالا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با باربری