باربری منطقه چهارده تهران

اتوبار و باربری منطقه چهارده تهران

باربری منطقه چهارده تهران

باربری منطقه چهارده تهران موضوع این نوشته را به خود اختصاص داده است. این منطقه در شرق تهران قرار گرفته و در حدود سی محله را در دل خود جای داده است. درصورتی که ساکن منطقه چهارده تهران هستید یا کسب و کار شما در این ناحیه قرار دارد و در آینده ای نزدیک برنامه اثاث کشی یا ارسال بار به سایر بخش های کشور را دارید، شاید بد نباید با ما تماس گرفته و اطلاعاتی جامع درباره چند و چون سرویس باربری منطقه چهارده تهران اتوبار یاسا را دریافت کنید.

مقدمه، منطقه چهارده تهران
در غرب منطقه چهارده تهران، خیابان هفده شهریور قرار دارد و بزرگراه بسیج در سمت شرقی منطقه چهارده تهران قرار گرفته است. شمال و جنوب این منطقه نیز به ترتیب در مجاورت خیابان پیروزی و بزرگراه بسیج قرار گرفته است. برخی از محله های مهم منطقه چهارده عبارتند از دولاب، سلیمانیه، چهارصد دستگاه، کوی بانک رهنی، صد دستگاه، سرآسیاب و قصر فیروزه.
در نتیجه، اگر ساکن یکی از محله ها هستید و قصد اثاث کشی دارید، دریافت خدمات باربری منطقه چهارده به شما توصیه می شود.

حمل اثاثیه و باربری منطقه 14 تهران در باربری یاسا

نکات فنی باربری منطقه چهارده تهران

زمانی که با اتوبار یاسا تماس حاصل کنید، از ابتدا تا انتهای عملیات باربری خود را به دست سازمانی منظم، حرفه ای و متعهد سپرده اید. آن چه تحت عنوان خدمات ما ارائه می شود به ترتیب عبارت است از:
• ارائه مشاوره تخصصی اما رایگان تلفنی؛
• حضور در محل و ارزیابی شرایط؛
• اعزام نیروهای کارکشته و تعلیم دیده؛
• مامور ساختن راننده های آشنا به مسیر؛
• بسته بندی، بارگیری، حمل، تخلیه و در صورت تمایل شما چیدمان مجدد.
نکته مهم اما این است که خدمات ما با نظارت ارائه می شود و به همین دلیل، ارائه ضمانت نامه کتبی و بیمه نامه در تمامی مراحل ممکن خواهد بود.
جمع بندی
در این نوشته به گوشه ای خدمات باربری منطقه چهارده اشاره کردیم، در صورتی که اطلاعات دقیق تری نیاز دارید، خوشحال می شویم که به طور اختصاصی به مشاوره ارائه دهیم.

اتوبار و باربری منطقه چهارده تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با باربری