باربری منطقه 21 تهران

اتوبار و باربری منطقه بیست و یک تهران

باربری منطقه بیست و یک تهران

در جنوب اتوبان تهران – کرج و در همسایگی مناطق پنج و نه، منطقه بیست و یک تهران قرار گرفته است. در صورتی که ساکن این منطقه از تهران هستید و قصد اثاث کشی دارید، خالی از لطف نیست که نگاهی به سطرهای خلاصه پیش رو داشته باشید.

مقدمه، منطقه بیست و یک تهران
مهم ترین محله منطقه بیست و یک تهران، تهرانسر نامیده می شود. بزرگراه شهید لشگری، بزرگراه فتح، بزرگراه آزادگان و رودخانه کن پدیده هایی هستند که در اطراف منطقه بیست و یک تهران قرار گرفته اند. شهرک های مهم منطقه بیست و یک تهران عبارتند از شهرک بیست و دو بهمن، شهرک آزادی، شهرک چیتگر شمالی، شهرک غزالی و شهرک شهرداری.
علاوه بر این، با توجه به کارخانه های داروسازی، خودروسازی و انبوه کارخانه های صنعتی، منطقه بیست و یک تهران ناحیه ای زنده و پر جنب و جوی به شمار می آید. در نتیجه دور از انتظار نیست که نیاز به خدمات باربری و اتوبار در این ناحیه بالا باشد.

حمل اثاث و باربری منطقه 22 تهران

نکات فنی باربری منطقه بیست و یک تهران

ما در منطقه بیست و یک تهران همانند تمامی مناطق بیست و دو گانه تهران خدمات تخصصی باربری و اتوبار را ارائه می دهیم. به بیان دقیق، پس از ارتباط با ما به ترتیب رویدادها و سرویس های زیر را دریافت می کنید.
• مشاوره رایگان به منظور تعیین تعداد مناسب کارگر و وسیله باربری استاندارد؛
• حضور کارگران در محل به منظور بسته بندی اصولی، انتقال بار به ماشین، حمل، تخلیه در مقصد و چیدمان در محل جدید؛
• توجه داشته باشید بسته بندی ما توسط کارگران ماهر با تجهیزات استاندارد نظیر پلاستیک های حبابی انجام می شود؛
• علاوه بر این، همواره راننده های خود را از بین افراد بومی یا آشنا به منطقه انتخاب می کنیم تا انتقال بار با سریع ترین حالت ممکن انجام شود؛
• در آخر اینکه توجه داشته باشید دلیل کیفیت تضمینی، ارائه ضمانت نامه معتبر کتبی و بیمه نامه توسط باربری یاسا، در اختیار داشتن نیروهای متعهد، آموزش دیده و کارکشته است.
جمع بندی
در این نوشته به طور خلاصه منطقه بیست و یک تهران را معرفی کردیم و پس از آن، به بعضی نکات در باب باربری اشاره داشتیم. به خاطر داشته باشید همواره برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

اتوبار و باربری منطقه بیست و یک تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با باربری