بسته بندی اثاثیه منزل

درجابجایی اثاثیه و بار بسته بندی کالا توسط نیروهای ماهر باربری یاسا انجام میشود و  به صورت شبانه روزی در اختیار شما عزیزان هستیم.

بسته بندی کالا با کارتن های مقاوم و چند لایه انجام میشود. بسته بندی حرفه ای وسایل منزل از تخصص کارگران ما میباشد که باعث میشود شما تمام مراحل اسباب کشی را به ما بسپارید و به خانه جدید منتقل شوید .
به کار گیری نیرو های  آموزش دیده، جهت انجام فرایند بسته بندی وسایل ظریف از جمله پیانو ،تلویزیون ،لوستر و دیگر وسایل با ارزش و شکستنی به صورت حرفه ای، جهت آماده کردن اثاثیه برای جابه جایی تخصص ماست.

طریقه بسته بندی

بسته بندی اثاثیه

اگر می خواهید ما می توانیم جعبه ها و بسته های مناسب را به خانه بفرستیم تا بتوانید همه چیز هایی را که برای حرکت نیاز دارید داشته باشید. باربری یاسا برای مشتری هایش خدمات بسته بندی و انتقال کالا را فراهم می کند.همچنین کامیون ها و ماشین های ما دارای وسایل ایمنی برای بسته بندی و مصون نگه داشتن از هرگونه آسیب دیدگی احتمالی بار شما می باشد.

خدمات انتقال بار و وسایل در ارتفاع

مبل ها ، تخت خواب و سایر اثاثیه و کالا ها ی لازم برای ورود به یک ساختمان یا آپارتمان از بیرون  با استفاده از قرقره یا جرثقیل به داخل خانه با رعایت نکات ایمنی باربری انجام می گیرد .

خدمات ویژه بسته بندی اثاث منزل

به تناسب اشیائ ظریف مانند لوستر ،مجسمه ،لامپ ها ، پرده ها ،وسایل آشپز خانه ، گنجه ، میزها وغیره خدمات ویژه ای برای بسته بندی اینگونه اشیائ قیمتی انجام می دهیم .

از جمله این موارد استفاده از ضربه گیر و خش گیر دور اثاث در داخل جعبه ها و کارتن های هم سایز و محکم می باشد تا جابچایی منزل شما را با آسودگی خاطر همراه کنیم.