بیمه نامه معتبر و ضمانت اجرایی بار با اتوبار یاسا

بیمه نامه معتبر و ضمانت اجرایی بار با اتوبار یاسا

روند انتقال بار با چالش های مختلفی مواجه است. از لحظه بسته بندی تا بارگیری و حمل، عوامل متعددی تاثیرگذاری دارند و اشتباه در هر کدام از قسمت ها، می تواند منجر به ایجاد مشکل و خسارت شود. هر چند که باربری ها به طور کل می کوشند تا حوادث را به حداقل برسانند، اما گاهی حوادث نامترقبه و اجتناب ناپذیر هستند و چاره ای نیست مگر بهره گیری از ظرفیت بیمه ها. در این نوشته، به بیمه نامه و ضمانت اجرایی بار می پردازیم و نشان خواهیم داد اتوبار یاسا در چه سطح استاندارد بالایی خدمات خود را ارائه می دهد. به خصوص در صورتی که قصد جابجایی باری ارزشمند را دارید، سطرهای پیش رو را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

بیمه نامه معتبر و ضمانت اجرای بار

مقدمه؛ چرا به بیمه نامه معتبر و ضمانت اجرایی بار احتیاج داریم؟

هیچ باربری و اتوباری در ابتدای کار به شما نمی گوید که احتمال دارد بار شما دچار سانحه شود. به همین خاطر، در صورت بروز حادثه، از قبول مسئولیت شانه خالی کرده و شما می مانید و باری تخریب شده. به همین دلیل، معمولا برای بارهایی تا ارزش متوسط ضمانت اجرایی دریافت می شود و برای آن بارهایی که ارزش ریالی بالایی دارند، بیمه نامه معتبر دریافت خواهد شد.
با بیمه نامه معتبر و ضمانت اجرایی بار، شما اطمینان خواهید داشت که باربری نهایت تلاش خود را برای جابجایی استاندارد بار می کند. زیرا در غیر اینصورت، ناچار به هزینه خواهد بود و حسن شهرتش خدشه دار می شود.

چه نکاتی را درباره بیمه نامه معتبر و دریافت ضمانت اجرایی مورد نظر داشته باشیم؟

واقعیت امر این است که اگر شما طرف حساب خود را از بین شرکت های خوشنام و معتبر انتخاب کنید، کار به استفاده از بیمه و غیره نخواهد کشید. زیرا برای باربری و اتوبارهای معتبر، نام و نشانشان بیش از هر چیزی اهمیت دارد. آن ها روند حمل و جابجایی بار را به طور پیوسته زیر ذره بین قرار می دهند و در بروز مشکل، خود وارد عمل می شوند.
در چنین شرایطی، پیش از آن که بحث بیمه و ضمانت اجرایی پیش آید، شرکت مقابل می کوشد به طور حداکثری رضایت مشتری که شما باشید را برآورده سازد. اما به هر حال، در صورتی که پیش از پرداخت و ثبت سفارش، بیمه نامه ای معتبر و ضمانت اجرایی حسن انجام کار را دریافت کنید، خیال راحت تری خواهید داشت.
در نتیجه می توان اینگونه گفت که:
• در صورتی که باربری معتبر و خوشنامی انتخاب کنیم، به طور خودکار بیمه و ضمانت اجرایی دریافت کرده ایم؛
• اما، به خصوص درباره بارهای ارزشمند، توصیه اکید می شود که ضمانت کتبی و بیمه معتبر دریافت شود زیرا کار از محکم کاری عیب نمی کند.

چرا باید سفارش خود را از باربری و اتوبار یاسا دریافت کنیم؟

از آن جا که باربری یاسا پرسنلی آموزش دیده و متعهد دراختیار دارد و این ویژگی را با مجموعه استانداردهایی بین المللی درهم آمیخته، می توان با اطمینان گفت که در سطح تهران، از نظر ضمانت اجرایی حسن انجام کار و ارائه بیمه نامه های معتبر، مجموعه ای به قدرت اتوبار یاسا یافت نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با باربری