در بسیاری از پروژه های باربری، کار با حضور یک نیسان و وانت راه می افتد و احتیاجی به ماشین های سنگین نیست. اما همین سرویس هم نیاز به رعایت یک سری اصول دارد و که عدم توجه به آن ها، می تواند نارضایتی پدید آورد و کار را با مشکل مواجه سازد. این مشکلات گاهی تنها تاخیر و عدم هماهنگی است و گاهی تا تخریب و ایجاد آسیب پیش می رود. باری؛ در صورتی که قصد دارید سرویس حمل بار با نیسان و وانت را ثبت کنید، یک سری اصول نیاز به توجه دارند. ما در سطرهای پیش رو به بعضی از آن ها اشاره کرده ایم.

نکات کلی مربوط به حمل بار با نیسان و وانت

در وهله اول، پیش از هر چیز، توصیه می کنیم با یک متخصص باربری مشورت کنید که آیا باری که دارید، امکان حمل با نیسان و وانت را دارد یا خیر. گاهی شما ابعاد را در نظر می گیرید و بدون توجه به سایر مولفه ها، اینطور حساب می کنید که نیسان یا وانت از پس بار بر می آیند. اما در موارد بسیاری، چنین نیست و استثنائاتی وجود دارند.

به همین شکل، در بسیاری موارد، فرد با تصور اینکه حمل بار با نیسان و وانت هزینه کمتری در پی خواهد داشت، ماشین های سبک را سفارش می دهد اما با نیاز به رفت و برگشت همان وسیله، هزینه ای بیش از حد انتظار به او تحمیل می شود.
بیش از این، به هنگام سفارش نیسان یا وانت، مناسبت است که نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

•نتیجه بهتری خواهید گرفت اگر بسته بندی بار را به نیروهای باربری بسپارید (زیرا آن ها مسیر را می شناسند و آن چه روی خواهد داد را به تجربه دریافته اند. از همین رو علاج واقعه قبل از وقوع می کنند)؛
•هرچند که نیسان و وانت معمولا برای حمل بارهای ریز به کار گرفته می شوند اما به هرحال، خالی از لطف نیست که در موارد ویژه، بیمه بار را مد نظر داشته باشید (به خصوص در شرایطی که بار ارزش مادی قابل توجهی دارد یا اینکه مبدا و مقصد بیرون از تهران قرار دارد)؛
•علاوه بر صحت و سلامت اتومبیل، تکنیک و مهارت راننده در مسیر حمل بار نقش فراوانی دارد؛
•در صورتی که بار ابعاد قابل توجهی داشته باشد و نیاز به نیروی اجرایی داشته باشید، حضور کارگران آموزش دیده و متعهد، امری است ضروری؛
•و در آخر، سعی کنید سفارش خود را از مجموعه ای دریافت کنید که پشتیبانی مناسبی دارد و در صورت بروز مشکل، از مسئولیت شانه خالی نمی کند.

باربری یاسا و حمل بار با نیسان و وانت

تفاوتی نمی کند که خدمات باربری تهران را مطالبه کنید یا باربری به مقصد شهرستان ها را مد نظر داشته باشید. باربری یاسا با دراختیار داشتن طیف وسیعی از نیروهای اجرایی متعهد و باتجربه به علاوه ماشین های سبک و سنگین، آماده سرویس دهی به شماست.
به خاطر داشته باشید، پاسخگویی بیست و چهارساعته، ارائه ضمانت حسن انجام کار و خدمات استاندارد باربری تنها در باربری یاسا یافت می شود، با ما تماس بگیرید.