مناطق تحت پوشش اتوبار و باربری یاسا

اتوبار و باربری یاسا تمرکز خود را روی مبدا تهران و مقصد تمامی کشور معطوف ساخته. به بیان دقیق تر، زمانی که بار در تهران قرار داشته باشد، مناطق تحت پوشش اتوبار و باربری یاسا تمام تهران است و در این صورت، از بابت مقصد مشکلی نیست، زیرا توانایی ارسال بار به تمامی کشور موجود خواهد بود. برای آشنایی دقیق تر با شرایط و چند و چون کار، سطرهای کوتاه پیش رو را مطالعه فرمایید.

مقدمه؛ طبقه بندی مناطق تحت پوشش اتوبار یاسا

باربری یاسا خدمات خود در تهران را به چهار قسمت اصلی تقسیم کرده است:
• باربری شمال تهران؛
• باربری شرق تهران؛
• باربری غرب تهران؛
• باربری مرکز تهران.
این کار تنها قراردادن چهار مرکز در چهارگوشه تهران نبوده، بلکه تلاش شده راننده، اپراتور و کارشناس های قرار داده شده در هر مرکز به مشخصات و مختصات آن ناحیه اشراف حداکثری داشته باشند تا سرویس دهی در نهایت کیفیت انجام شود.

ویژگی های هر منطقه تحت پوشش باربری یاسا

در صورتی که بین سایر نوشته های سایت گشتی زده باشید، متوجه شده اید که پیش از این برای هر ناحیه (شمال، شرق، غرب و مرکز)، به صورت انحصاری و اختصاصی مطلب تهیه کرده ایم و ذیل هر عنوان، به طور کامل ویژگی خدمات را تشریح ساخته ایم.
اما در این قسمت به صورت عمومی، خدماتی که در هر منطقه تحت پوشش اتوبار و باربری یاسا ارائه می شود را فهرست وار ارائه می دهیم:
• حمل و جابجایی بار به تمامی نقاط تهران و شهرستان؛
• فعالیت به صورت شبانه روزی در تمامی روزهای سال (بدون تعطیلی)؛
• ارائه خدمات جامع (باربری یاسا مشاوره رایگان می دهد، بسته بندی را انجام داده و بارگیری می کند. در نهایت، می تواند در امر چیدمان هم مشارکت داشته باشد)؛
• ارائه ضمانت کتبی اجرایی و بیمه نامه معتبر.

باربری و اتوبارمناطق 22 گانه تهران تحت پوشش باربری یاسا

منطقه یک؛ باربری شمال تهران

منطقه یک در شمالی ترین قسمت تهران قرار گرفته و به دلیل بافت ویژه فرهنگی و اجتماعی، خدمات مخصوص و منحصر به فرد باربری و اتوبار می طلبد. منطقه یک شامل محلات پیش رو است و باربری یاسا در تمامی محلات مذکور حضور دارد؛ “حصاربوعلی، رستم آباد یا فرمانیه، اوین، درکه، زعفرانیه، محمودیه، ولنجک، امام زاده قاسم، دربند، گلابدره، جماران، دزاشیب، نیاوران، اراج، کاشانک، شهرک دانشگاه، شهرک نفت، دارآباد، باغ فردوس، تجریش، قیطریه، چیدز، حکمت، ازگل، سوهانک، شهید محلاتی، اتوبان امام علی، اقدسیه، الهیه و فرشته، اندرزگو، بلوار ارتش، پارک وی، تجریش، جمشیدیه، دیباجی، سعدآباد، صاحبقرانیه، فرمانیه، قیطریه، محمودیه، مقدس اردبیلی، مینی سیتی، نوبنیاد، ولیعصر، کاشانک و کامرانیه.”

منطقه یک؛ باربری شمال تهران

منطقه دو؛ باربری شمال و مرکز تهران

منطقه دو تهران از شمالی ترین بخش ها آغاز و تا مرکز پایتخت کشیده می شود. باربری یاسا خدمات خود را در این قسمت تحت عنوان باربری و اوتبار منطقه دو تهران ارائه می دهد. سرویس دهی در تمامی محلات به شرح پیش رو جریان دارد؛ “بوعلی، سعادت آباد، مدیریت، کوهسار، پونک، شهید چوب تراش، شهید خرم رودی، صادقیه شمالی و شهرک هما، صادقیه، شهرآرا، کوی نصر، پردیسان، شهرک آزمایش، تهران ویلا، برق آلستوم، تیموری، طرشت، همایونشهر، توحید، زنجان، شادمهر، ایوانک، دریا، شهرک قدس، آسمان ها، درختی، فرحزاد، مخابرات، پرواز، آزادی، اتوبان حکیم، اتوبان شیخ فضل الله نوری، اتوبان محمد علی جناح، اتوبان نیایش، اتوبان یادگار امام، بهبودی، جلال آل احمد، خوش شمالی، ستارخان، شادمان، شهرک ژاندارمری، شهرک غرب، گیشا، مترو شریف، مرزداران.”

 منطقه دو؛ باربری شمال و مرکز تهران

منطقه سه؛ باربری شمال تهران

منطقه سه درست در قسمت تحتانی منطقه یک قرار دارد و با وسعتی نسبتا کوچک، یکی از مناطق شمالی و خوش نشین تهران را تشکیل می دهد. باربری و اتوبار یاسا در این منطقه خدمات باربری شمال تهران را در سطح تخصصی محلات، به شرح مقابل ارائه می دهد؛ “آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، درب دوم، رستم آباد و اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس، قبا، قلهک، کاوسیه، اختیاریه، پاسداران، جردن، جلفا، خواجه عبداله، کلاهدوز یا دولت، شیخ بهایی، شیراز، ظفر، ملاصدرا، میدان کتابی، میرداماد، ولیعصر (ناحیه محدود به پارک وی و نیایش).”

منطقه سه؛ باربری شمال تهران

منطقه چهار؛ باربری شمال و شرق تهران

منطقه چهار یکی از بخش های شمالی تهران است که تا منتهی الیه شرقی کشیده شده است. برخلاف منطقه همجوار یا همسایه غربی خود (منطقه سه)، وسعت قابل توجهی دارد و خدمات باربری در محلات آن کمی پیچیده خواهد بود. محلات این منطقه که توسط باربری یاسا پشتیبانی می شوند عبارتند از؛ “مهران، کاظم آباد، کوهک، مجیدیه و شمس آباد، پاسداران و ضرابخانه، حسین آباد و مبارک آباد، شیان و لویزان، علم و صنعت، نارمک، تهران پارس غربی و شرقی، جوادیه، خاک سفید، قاسم آباد و ده نارمک، اوقاف، شمیران نو، حکیمیه، قنات کوثر، کوهسار، مجیدآباد، اتوبان بابایی، اتوبان باقری، اتوبان صیاد شیرازی، بنی هاشم، پلیس، دلاوران، رسالت، سراج، شمس آباد، شهدا، فرجام، لویزان، میدان ملت، هروی، هنگام.”

منطقه چهار؛ باربری شمال و شرق تهران

منطقه پنج؛ باربری شمال تهران

منطقه پنج تهران یکی از نواحی شمالی و نسبتا جمع و جور پایتخت است. زندگی در این وادی آرامش مخصوص به خود را دارد و خدمات باربری و اتوبار منطقه پنج، نیروهای ویژه ای می طلبد. اتوبار یاسا در محله های منطقه پنج به شرح مقابل حضور دارد؛ “باربری شهران جنوبی و شمالی، شهرزیبا، اندیشه، بهاران، کن، المهدی، باغ فیض، پونک جنوبی و شمالی، حصارک، شهرک نفت، کوهسار، مرادآباد، پرواز، سازمان برنامه جنوبی و شمالی، ارم، سازمان آب، اباذر، فردوس، مهران، اکباتان، بیمه، آپادانا، جنب آباد مرکزی، جنوبی و شمالی، شاهین، آیت الله کاشانی، اشرافی اصفهانی، ایران زمین، بلوار تعاون، بلوار فردوس، بولیوار، پیامبر، ستاری، سردار جنگل، سولقان، شهران، شهید مهدی باکری.”

منطقه پنج؛ باربری شمال تهران

منطقه شش؛ باربری مرکز تهران

منطقه شش؛ باربری مرکز تهران
منطقه شش در مرکز تهران قرار دارد و باتوجه به جنب و جوش آن، دریافت خدمات باربری و اتوبار ملزومات ویژه ای دارد. ما طبق اصول سازمانی خود، در منطقه شش، به تفکیک محلات، به شرح مقابل، سرویس باربری ارائه می دهیم؛ “باربری نجات اللهی، ایرانشهر، پارک لاله، کشاورزغربی، نصرت، شانزده آذر، سنایی، بهجت آباد، عباس آباد، قزل قلعه، سیندخت، گل ها، شیرازجنوبی، گاندی، ساعی، یوسف آباد، جهاد، جنت، آرژانتین، اتوبان همت، اسکندری، امیرآباد، بلوارکشاورز، توانیر، جمال زاده، حافظ، زرتشت، طالقانی، فاطمی، فلسطین، میدان انقلاب اسلامی، میدان ولیعصر، وزرا، کارگرشمالی، کردستان و کریم خان.”

منطقه شش؛ باربری مرکز تهران

منطقه هفت؛ باربری مرکز و شرق تهران

منطقه هفت از مرکز تهران آغاز شده و به نواحی شرقی ورود می کند. حضور کسب و کارهای متنوع علاوه بر بافت اصیل مسکونی، نیاز به باربری محلات تهران در این منطقه را حیاتی می کند. باربری و اتوبار یاسا به شرح مقابل خدمات باربری محلات تهران در منطقه هفت را ارائه می دهد؛ “شارق الف، دهقان، شارق ب، گرگان، نظام آباد، خواجه نصیر و حقوقی، خواجه نظام شرقی و غربی، کاج، امجدیه، خاقانی، بهار، سهروردی، باغ صبا، شهید قندی و نیلوفر، عباس آباد و اندیشه، حشمتیه، دبستان، ارامنه الف، ارامنه ب، قصر، آپادانا، امام حسین، انقلاب، سرباز، شریعتی، شهید مدنی، شیخ صفی، عباس آباد، مدنی، مرودشت، مطهری، مفتح جنوبی، هفت تیر.”

منطقه هفت؛ باربری مرکز و شرق تهران

منطقه هشت؛ باربری شرق تهران

منطقه هشت تهران وسعت چندانی ندارد و محلات آن با فاصله ای قابل توجه از هم قرار گرفته اند. در صورتی که متقاضی دریافت خدمات باربری و اتوبار یاسا در محلات منطقه هشت هستید، کار ما به تفکیک مقابل پیش می رود؛ “باربری تهرانپارس، دردشت، مدائن، هفت حوض، فدک، زرکش، نارمک، مجیدیه، کرمان، لشگر شرقی و غربی، وحیدیه، تسلیحات، جشنواره و سبلان.”

منطقه هشت؛ باربری شرق تهران

منطقه نه؛ باربری مرکز و غرب تهران

منطقه نه تهران میزبانی از مهم ترین فرودگاه کشور، مهرآباد را به عهده دارد و علاوه بر این، کسب و کارهایی فراوان در آن جریان دارند. ارائه خدمات باربری یاسا در منطقه نه تهران به تفکیک محلات، دسته بندی پیش رو را دارد؛ “باربری استاد معین، دکتر هوشیار، شهید دستغیب، فتح، امام زاده عبدالله، شمشیری، سرآسیاب، مهرآباد، سی متری جی، طوس و فتح.”

 منطقه نه؛ باربری مرکز و غرب تهران

منطقه ده؛ باربری مرکز تهران

منطقه ده تهران اگرچه وسعت جغرافیایی چندانی ندارد، اما از نظر حضور محلات مختلف فوق العاده متراکم است و نیروهای باربری، راننده های آشنا به مسیر و پشتیبانی بیست و چهارساعته می طلبد. ما در باربری یاسا، خدمات باربری محله ای را به شکل زیر در منطقه ده ارائه می دهیم؛ “باربری بریانک، سلیمانی تیموری، شبیری جی، هفت چنار، سلسبیل، کارون، هاشمی، زنجان، آذربایجان، آزادی، امام خمینی، جیحون، حسام الدین، خوش، دامپزشکی، رودکی، سینا، قصرالدشت، مالک اشتر، نواب، کارون و کمیل.”

منطقه ده؛ باربری مرکز تهران

منطقه یازده؛ باربری مرکز تهران

منطقه یازده همانند دیگر مناطق مرکزی تهران وسعت کمی دارد اما به دلیل حضور گسترده کسب و کارها، فوق العاده پر جنب و جوش است و یکی از نواحی پردرخواست خدمات باربری و اتوبار به حساب می آید. ما در محلات منطقه یازده، به شکل مقابل خدمات باربری و اتوبار ارائه می دهیم؛ “باربری شیخ هادی، انقلاب، فروزش، فرهنگ یا امیریه، قلمستان، منیریه، حشمت الدوله، جمالزاده، اسکندری، دخانیات، مخصوص، جمهوری، حر، انبار نفت، آگاهی، راه آهن، عباسی، هلال احمر، ابوسعید، اسکندری جنوبی، پاستور، حسن آباد، گمرک، وحدت اسلامی، ولیعصر، کارگر و کاشان.”

منطقه یازده؛ باربری مرکز تهران

منطقه دوازده؛ باربری مرکز و شرق تهران

منطقه دوازده تهران از مرکز پایتخت آغاز شده و به سمت شرق آن کشیده می شود. با توجه به وضعیت جغرافیایی، می توان انتظار داشت علاوه بر بافت ویژه مسکونی، میزبان کسب و کارهای مختلف باشد و هیاهو روزانه را تجربه کند. به همین خاطر، باربری و اتوبار یاسا در این قسمت خدمات باربری را به طور دقیق در محلات به صورت متمرکز ارائه می دهد؛ “باربری بهارستان، فردوسی، امام زاده یحیی، پامنار، بازار، سنگلج، تختی، هرندی، آبشار، قیام، کوثر، ایران، دروازه شمیران، امین حضور، پانزده خرداد، پیچ شمیران، خراسان، ری، سعدی، لاله زارنو و مولوی.”

منطقه دوازده؛ باربری مرکز و شرق تهران

منطقه سیزده؛ باربری شرق تهران

منطقه سیزده تهران در منتهی الیه شرقی نقشه پایتخت قرار گرفته و محله های مهمی را در دل خود جای داده است. ما مانند همیشه، در این ناحیه هم خدمات باربری محلات تهران را به صورت تخصصی و به شرح مقابل ارائه می دهیم؛ “باربری صفا، شهید اسدی، زاهدگیلانی، اشراقی، دهقان، نیروی هوایی، پیروزی، حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی، زینبیه، سرخه حصار، تهران نو، دماوند.”

منطقه سیزده؛ باربری شرق تهران

منطقه چهارده؛ باربری شرق تهران

باربری منطقه چهارده مختص نواحی شرقی تهران است و به طور مشخص، باربری محلات پیش رو را شامل می شود؛ “باربری شکوفه، چهارصددستگاه، جابری، دژکام، شاهین، مینای شمالی، نیکنام، آهنگران، بروجردی، صددستگاه، فرزانه، سرآسیاب، شیوا، نبی اکرم، شهرابی، شکیب، پرستار، سیزده آبان، ابوذر، تاکسیرانی، مینای جنوبی، دولاب، خاوران، آهنگ، قصرفیروزه، اتوبان محلاتی، افراسیابی شمالی، اندرزگو، پاسدار گمنام، فلاح، شهید محلاتی، نبرد و هفده شهریور.”

منطقه چهارده؛ باربری شرق تهران

منطقه پانزده؛ باربری شرق تهران

منطقه پانزده یکی از بخش های شرقی تهران است که از مرکز تا جنوب پایتخت را شامل می شود. این منطقه از نظر وسعت مساحت قابل توجهی دارد و محلات زیادی را در دل خود جای داده است. ما در باربری یاسا راننده هایی در اختیار داریم که منطقه پانزده را به خوبی می شناسند و می توانند در تمامی محلات آن به شرح مقابل خدمات ارائه دهند؛ “باربری مظاهری، مینابی، بیسیم، شوش، طیب، مطهری، ابوذر، هاشم آباد، اتابک، شهید بروجردی، کیانشهر شمالی و جنوبی، رضویه، مشیریه، افسریه شمالی و جنوبی، مسعودیه، والفجر، قیامدشت، خاورشهر، آهنگ، اتوبان بعثت، افسریه، خاوران و مشیریه.”

منطقه پانزده؛ باربری شرق تهران

منطقه شانزده؛ باربری مرکز و جنوب تهران

منطقه شانزده از بخش های مرکزی تهران آغاز و به مرزهای منطقه بیست ختم می شود. چه از نظر بافت مسکونی و چه از منظر جریان داشتن زندگی تجاری و اداری، این منطقه تهران شرایط ویژه خود را دارد و خدمات باربری تخصصی می طلبد. در صورتی که ساکن یکی از محلات پیش رو هستید، می توانید برای دریافت سرویس باربری و اتوبار با ما تماس بگیرید؛ “جوادیه، نازی آباد، خزانه، شهرک بعثت، علی آباد شمالی، یاخچی آباد و چهارصد دستگاه، تختی، علی آباد جنوبی، باغ آذری، راه آهن، رجایی، راه آهن.”

منطقه شانزده؛ باربری مرکز و جنوب تهران

منطقه هفده؛ باربری مرکز تهران

در صورتی که روی نقشه تهران به منطقه هفده نگاه کنید، متوجه مساحت کم و فشردگی ناحیه خواهید شد. به طور مشخص، در محدوده ای نه چندان وسیع، انبوهی از محلات و کاربری ها حضور دارند و همین امر، دریافت خدمات تخصصی باربری را می طلبد. باربری و اتوبار یاسا به شرح مقابل در محلات این ناحیه سرویس دهی دارد؛ “ابوذر، آذری، امام زاده حسن، یافت آباد، جلیلی، زهتابی، زمزم، سجاد، گلچین، وصفنارد، ابوذر، باغ خزانه، بلورسازی، مقدم، قزوین، قلعه مرغی و میدان بهاران.”

منطقه هفده؛ باربری مرکز تهران

منطقه هجده؛ باربری مرکز و غرب تهران

منطقه هجده مساحت قابل توجهی از تهران را به خود اختصاص داده است. این منطقه از مرکز آغاز و به شکلی عمودی، موازی مرز جنوبی پایتخت تا منتهی الیه غربی ادامه می یابد. هرچند که پوشش باربری تمامی این منطقه کار سخت و چالش برانگیزی است، اما ما در باربری یاسا با تفکیک و شناخت دقیق محلات، این امر را ممکن ساخته ایم. خدمات ما به شرح رو به رو در منطقه هجده ارائه می شود؛ “باربری فردوس، تولیدارو، بهداشت، ولیعصر، رجائی، صادقیه، صاحب الزمان، یافت آباد، شادآباد، هفده شهریور، امام خمینی، شمس آباد، خلیج فارس، اتوبان آزادگان، سعید آباد.”

منطقه هجده؛ باربری مرکز و غرب تهران

منطقه نوزده؛ باربری مرکز و جنوب تهران

منطقه نوزده تهران از بخش های مرکزی پایتخت آغاز و تا منتهی الیه جنوبی آن ادامه می یابد. به دلیل وجود کسب و کارهای صنعتی و جنب و جوشی قابل توجه، خدمات باربری یاسا در این منطقه نیز به طور ویژه تفکیک محله ای شده است و به شرح مقابل ارائه می گردد؛ “باربری خانی آباد نو، اسفندیاری و بستان، بهمنیار، شریعتی، شکوفه، نعمت آباد، دولت خواه، اسماعیل آباد، شهید کاظمی، رسالت، عبدل آباد.”

منطقه نوزده؛ باربری مرکز و جنوب تهران

منطقه بیست؛ باربری شرق و جنوب تهران

در صورتی که ساکن منطقه بیست تهران هستید، ما در تمامی محلات به طور دقیق و ویژه خدمات باربری و اتوبار ارائه می دهیم. تفکیک خدمات باربری محلات تهران در منطقه بیست به شرح مقابل است؛ “اقدسیه، صفائیه، ظهیرآباد، غیوری، جوانمرد، حمزه آباد، دیلمان، فیروزآبادی، منصوریه، سیزده آبان، دولت آباد، شهادت، استخر، بهشتی، سرتخت، علائین، نفرآباد، ولی آباد، امین آباد، تقی آباد، نظامی، عباس آباد و کهریزک.”

منطقه بیست؛ باربری شرق و جنوب تهران

منطقه بیست و یک؛ باربری مرکز و غرب تهران

منطقه بیست و یک از نظر شمای جغرافیایی یکی از ویژه ترین بخش های تهران است. این منطقه از مرکز تهران آغاز و به غربی ترین مرز پایتخت ختم می شود. ما راننده هایی در اختیار داریم که با شناخت محله و مسیرهای این منطقه می توانند به بهترین شکل ممکن سرویس های باربری و اتوبار شما را به سر منزل مقصود برسانند. تفکیک باربری محلات منطقه بیست و یک در باربری یاسا به شرح مقابل است؛ “باربری شهرک دریا، تهرانسر، باشگاه نفت، شهرک پاسداران، شهرک فرهنگیان، شهرک استقلال، شهرک دانشگاه، چیتگر، ویلاشهر، وردآورد، شهرک غزالی، شهرک شهرداری، اتوبان کرج، بزرگراه فتح، تهرانسر، شهرک بیست و دو بهمن و شهرک دانشگاه شریف.”

منطقه بیست و یک؛ باربری مرکز و غرب تهران

منطقه بیست و دو؛ باربری شمال و غرب تهران

منطقه بیست و دو تهران دقیقا بالای منطقه بیست و یک قرار می گیرد و در منتهی الیه شمال و غرب پایتخت حضور دارد. وسعت این ناحیه فوق العاده زیاد است و علاوه بر بخش های مسکونی، کسب و کارهای تجاری، اداری و صنعتی رونق قابل توجهی دارند. باربری یاسا در منطقه بیست و دو به شکل مقابل در مقیاسی محلی، خدمات ارائه می دهد؛ “باربری دهکده المپیک، زیبادشت بالا و پایین، گلستان شرقی و غربی، شریف، امید و دژبان، شهید باقری، آزادشهر، پیکان شهر، چیتگر و شهرک راه آهن و گلستان.”