همه چیز درباره کارگر اثاث کشی

زمانی که به شرکت های باربری یا اتوبارها مراجعه می کنید، به شما وعده می دهند که همراه با ماشین، کارگر اثاث کشی حضور داشته باشد. منظور از کارگر اثاث کشی فردی است آموزش دیده، ماهر و باتجربه. به بیان دقیق تر، شما نمی توانید پروسه اثاث کشی را به طور کامل و کمترین آسیب ممکن سپری کنید، اگر به جای کارگر اثاث کشی، کارگر ساده را فراخوانده باشید. در سطرهای پیش رو دقیق تر در این باره سخن خواهیم گفت. در نتیجه، اگر در آینده ای نزدیک اثاث کشی در پیش دارید، ما را تا انتهای این نوشته همراهی کنید.

کارگر باربری و حمل اساس

کارگر حمل بار

در بین مجموعه افراد کارگر، عده ای حضور دارند که عملکرد خود را وقف حمل بار کرده اند و امروزه به عنوان کارگر حمل بار شناخته می شوند. آن ها به دلیل نیروی بدنی مناسب و تجربه حمل بارهای گوناگون، بهترین گزینه عمومی برای انجام پروژه های باربری هستند.

کارگر حمل اثاثیه منزل

در بین کارگران حمل بار، عده ای در امر حمل اثاثیه منزل تخصص و تجربه بیشتری دارند. به بیان دقیق تر، حمل یک یخچال ساید با جابجایی یک وسیله صنعتی (مثلا یک دستگاه تراش) تفاوت های زیادی دارد. حال در این میان، به کارگران حمل باری که در امر حمل اثاثیه منزل مهارت بیشتری دارند، کارگر حمل اثاثیه منزل گفته می شود. در نتیجه، اگر قصد اثاث کشی داشته باشیم، باید نیروهای اجرایی خود را از بین آن ها انتخاب کنیم.

نرخ کارگر اثاث کشی

نرخ کارگر اثاث کشی به طور قابل توجهی با نرخ در اختیار گرفتن کارگر ساده تفاوت دارد. دلیل این امر هم تجربه، تخصص و مهارتی است که افراد حاضر در حوزه اثاث کشی در طول زمان و پروژه های مختلف به دست آورده اند. اما این نرخ دو مبنای محاسبه دارد. یا به شکل ساعتی همراه با ماشین ارسالی محاسبه می شود و یا به صورت قراردادی در ازای جابجایی مقدار مشخصی بار. نکته اساسی اما، این است که از مراجع معتبر خدمات خود را دریافت کنیم. زیرا تضمینی وجود ندارد که یک شرکت گمنام، در ازای ارسال کارگر اثاث کشی، نرخ مخصوص خدمات مذکور را مطالبه کند.

کارگر باربری

در صورتی که سطرهای بالا را به طور دقیق مطالعه کرده باشید، در حال حاضر با این امر آشنا هستید که کارگر باربری و اثاث کشی، با کارگر ساده و فصلی تفاوت دارد. در نتیجه، برای در اختیار داشتن این دست از افراد، نمی توانید به کنار خیابان مراجعه کنید و باید سراغ شرکت های معتبر باربری را بگیرید. آن ها به دلیل ارائه خدمات منظم و در اختیار داشتن طیف قابل توجهی مشتری، در تمام روزهای سال سفارش دارند و از همین طریق، می توانند نیروی های انسانی را راضی نگاه دارند. به همین علت است که کارگران متخصص در امر باربری، در شرکت های حمل بار، حضوری مستمر دارند.

کارگر اتوبار

کارگر حمل اثاث کشی باربری یاسا

اتوبارها مراکزی هستند که خدمات جامع اثاث کشی را ارائه می دهند. زمانی که با یک اتوبار ارتباط می گیرید، از ماشین گرفته تا کارگر حمل بار را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این، ضمانت حسن اجرای کار، بیمه نامه و سایر مسائل مربوط به این شکل هم روی سفارش اصلی ارائه خواهد شد. نیازی به تاکید و توصیف بیشتر نیست که نیروی انسانی ارسال شده با خدمات مربوطه، کارگر اتوبار نامیده می شود. این کارگر، مانند تمامی کارگران معرفی شده در بالا، متخصص است.
تخصص کارگر اتوبار طیف جامع و وسیعی دارد به این شکل که از بسته بندی، بارگیری، حمل، تخلیه و چیدمان مجدد بار در محل جدید را شامل می شود. در نتیجه، اگر قصد دارید تمامی روند اثاث کشی را به شرکت های باربری بسپارید، بهتر است ذکر کنید که متقاضی خدمات اتوبار هستید و کارگر اتوبار می خواهید.

نیروی حمل بار و اثاثیه منزل

زمانی که شما خود نسبت به بسته بندی اقدام کرده باشید و در مقصد، پس از تخلیه بار، خود نسبت به چیدمان اقدام کنید، دیگر نیازی به کارگر اتوبار ندارید و همان نیروهای متخصص در امر حمل بار و اثاثیه منزل کار را پیش خواهند برد. در نتیجه، می توان اینگونه گفت که برای انتخاب نوع کارگر باربری که مد نظر دارید، ابتدا باید موارد مد نظر را مکتوب روی کاغذ آورید، سپس آن ها را با کارشناس باربری مطرح کرده و در آخر، نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید.

کارگر اثاث کشی فوری

و اما یکی از مهم ترین سرویس هایی که در حوزه باربری و اتوبار ارائه می شود، کارگر اثاث کشی فوری است. به این صورت که شما به طور ناگهانی و غیر قابل پیش بینی نیاز به اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل خود دارید، اما نسبت به محل دریافت خدمات به جمع بندی نرسیده اید و به هر کجا زنگ می زنید، وعده روز و ساعتی دیگر را می دهد.
در این شرایط، باید سراغ شرکت های باربری قدرتمند، بزرگ و خوشنام بروید و مساله را با آن ها در میان بگذارید. بسته به نیازی که دارید، آن شرکت باربری مقداری هزینه بیشتر دریافت خواهد کرد (به این دلیل که سفارش های عادی خود را تحت تاثیر قرار خواهد داد) و نیروهای خود را تحت عنوان کارگر اثاث کشی فوری اعزام می کند.

باربری یاسا و خدمات کارگر اثاث کشی

باربری یاسا با فعالیت در اختیار داشتن نمایندگی در نواحی مختلف تهران (شمال، شرق، غرب، مرکز)، آمادگی ارسال بار به تمامی نقاط تهران و شهرستان ها را دارد. نکته ای که درباره این باربری باید در نظر داشته باشید، در اختیار داشتن نیروهای ماهر، آموزش دیده و متخصص است که با ماشین های مدرن و امروزی همراه می شوند.
علاوه بر این، قیمت اقتصادی، ارائه ضمانت نامه کتبی حسن انجام کار، صدور بیمه نامه معتبر و خدماتی از این دست هم توسط باربری یاسا ارائه می شود. در نتیجه، از زمان بسته بندی، تا بارگیری، حمل، تخلیه و چیدمان مجدد، روی ما حساب کنید و خدمات اثاث کشی و تامین کارگر اثاث کشی خود را به ما بسپارید.

Call Now Buttonتماس با باربری